| anonim_4396 a întrebat:

Pentru mine TPU este cel mai tare site laughing))))) dar voua cum vi se pare? big grin

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

TPU,este un site de socializare foarte bun,din care ai multe de invatat,el dezvolta excelent caracterul omului,adica este creeat pentru a invata cum sa ajuti,astfel,intelegand mai bine totul.
Exista multe site-uri minunate, si aici nu ma refer la facebook, hi5 si mai stiu eu ce,ci site-uri asemanatoare acestuia,care au un scop... In fine,sunt de acord cu tine,acesta este unul din cele mai bune. insa trebuie sa stii sa te comporti,deoarece si acesta,ca oricare altul,se bazeaza pe anumite reguli,ordinea si disciplina, mentinandu-se pe primul loc happy
Bafta in continuare, si cat mai multe fundite! happy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

TPU este site-ul meu preferat. Deci da, și pentru mine e cel mai tare.

| elasexygagica a răspuns:

Si eu il adorlove struck