| anonim_4396 a întrebat:

Pot afla cine mi-a dat raspuns considerat folositor, amuzant, stupid, etc?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Din pacate nu poti sad

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu.nu ai cum!
. doar daca ai o banuiala si ii verifici voturile date pe profilul lui! :.dar daca nu esti sigura. atunci nu ai cum!

| Gizăz a răspuns:

Doar dacă bănuiești cine. Poți intra la persoana respectivă pe profil, la voturi date și să te cauți acolo la recente. Dacă nu ai habar cine te-ar fi votat atunci nu ai cum.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu poti sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti afla decat daca intri la profilul utilizatorului respectiv si te uiti prin voturile date de el.In cele mai multe cazuri,voturile sunt date de autorul intrebarii la care ai raspuns si ai primit votul,sau de alti utilizatori care au raspuns la aceeasi intrebare.Totusi,aceasta nu este o regula(intrucat pot vota si utilizatori care nu si-au facut aparitia in cadrul intrebarii respective,iar in astfel de cazuri,este imposibil in proportie de 99% sa afli cine te-a votat).In orice caz,este o pierdere de vreme si nu se merita.

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Vreau si eu