| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti afla cine a considerat un raspuns de al tau inteligent, amuzant, stupid, etc?

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Poti sa vezi cine ti-a dat votul, numai ca trebuie sa-l cauti happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Doar dacă te apuci să cauţi utilizatorii care votează să vezi care ţi-a dat voturile.

kratos
| kratos a răspuns:

Poti sa vezi cate ai dar de catre cine a fost dat votul nu prea cred big grin.

| M4RK a răspuns:

Sub raspunsul tau iti arata acolo folositor, nefolositor, amuzant...si scrie 1, 2, 3, 4, 5 cate voturi ai primitwinking

| M4RK a răspuns:

Nu poti sa vezi cine ti-a dat votul big grin