| TheShade a întrebat:

Pot sa postez intrebari dar nu mai pot sa postez raspunsuri.De ce? Dupa ce postez raspunsul spune la sfarsit: Am trimis email-ul de confirmare la adresa... M-am uitat dupa cateva ore si raspunsul nu s-a postat.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că trebuie să-ţi confirmi adresa de mail.
Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU şi dă clic acolo, unde ţi se cere, şi în câteva ore vei putea să răspunzi fără probleme.
Succes!

P.S. Bine ai venit printre noi!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este și normal să pățești așa deoarece ești venit/ă de ieri în comunitatea TPU și toate răspunsurile tale trec prin filtru de siguranță iar postările apar mai târziu.
Citește aici și vei înțelege și mai bine: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Pai uitate la Raspunsurile Mele(in partea stanga unde scrie Vizualizare profil, editare date profil etc.) si asa vei afla mai usor daca ti s-a pus raspunsul

| Devonys a răspuns:

Pentru ca site-ul nu e in timp real asa ca trebuie sa asepti.dar ar putea sa nu iti arate tie raspunsul dat doar celui care i l-ai trimis.de exemplu eu am trimis acest mesaj in 12.06. 2011 ora 14:25 si pun pariu ca nu la aceasta ora ai primit mesajul.deci ai rabdare si nu-ti fa griji pentru ca raspunsuriile tale vor ajunge unde trebuie