| Pocas a întrebat:

-FUNDĂ-
De 3 zile aștep email-ul de confirmare TPU. M-am uitat in spam, am verficat dacă adresa este scrisă bine, si am trimis un mesaj la "contact". Fără răspuns.
Si de câteva zile nici nu mai pot să-mi văd notificațiile. Este o problemă cu TPU?
Nu știu ce să fac... Mi-am creat și alt cont, dar nici la acela nu mi-a venit email-ul de confirmare.
Ajutați-mă, mulțumesc sad
(Scuzați categoria)

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Mie nu mi-a intarziat, daca imi mai amintesc bine.Iti va raspunde in curand Alexandra-TPU, speram, daca nu pune multe mesaje la contact chiar daca ai pus, poate vad.
Apropo e buna categoria!
Bafta Multa!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Normal trebuia sa apara confirmarea, dar sun t probleme cu serverul si cred ca de aici apare problema.

Răspuns utilizator avertizat
| genTlemeNNN a răspuns:

Pai trebuie ca tu sa trimiti emailul de confirmare intri in cont si dai editare profil acolo iti a aparea ca trebuie sa confirmi si trimiti emailul