| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa-ti dai singur funda? Raspunzand la o intrebare de a ta?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Poate e posibil... orice site poate fi hackuit.
Dar trebuie sa fi un ratat cu diploma inalta ca sa incerci asa ceva...

| Esperança a răspuns:

Stai linistit ca nu primesti nici un ban pentru funda aia sau vreun cadou valoros!
E doar o funda virtuala.

| CautNume a răspuns:

Incearca sa-ti dai funde singur, ca-s chiar curioasa cat dureaza pana suspenda administratorii un cont.

| CautNume a răspuns:

Si pun pariu ca si la intrebarea asta ti-ai dat funda singur.

| Musique a răspuns:

Poți răspunde la întrebările tale, însă nu și să-ți dai fundă.

| vali1985 a răspuns:

Nu poti.

| KristalPop a răspuns:

Trişori...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai daca vrei ca sa iti fie suspendat sau anulat contul.Este o incalcare a regulamentului TPU.Numai bine.

| sucul a răspuns:

Nu poti pentru ca nu poti sa ai 1000000 de funde

| AllyAlly2a a răspuns:

Din nefericire nu.winking