| Hirom a întrebat:

Primesti puncte cand cineva iti raspunde la intrebari?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cum castig puncte pe TPU?
Acumulezi puncte de fiecare data cand oferi raspunsuri. De asemenea, castigi puncte si prin voturile primite pentru raspunsurile tale.
- pentru postarea unui raspuns (aprobat) veti primi 50 de puncte;
- pentru postarea unei intrebari nu se mai ofera niciun punct si nici pentru votarea raspunsurilor postate de altcineva;
- atunci cand un raspuns este ales castigator, cel care l-a postat primeste 100 de puncte;
- pentru fiecare vot "folositor" sau "inteligent" primit, se ofera cate un punct.
Se acorda puncte suplimentare pentru rapiditatea cu care postezi un raspuns: primul raspuns postat pentru o intrebare valoreaza 50 de puncte; al doilea - 40 de puncte; al treilea - 30 de puncte; al patrulea - 20 puncte; al cincilea raspuns - 10 puncte.
Pentru a vedea care dintre intrebari nu au niciun raspuns/ au un raspuns/ au doua raspunsuri/ au trei raspunsuri, intra aici.
Extras din blog TPU
O ZI FRUMOASA SA AIhappy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ar fi culmea.

| CautNume a răspuns:

Nu.

| alexs99 a răspuns:

Nu primesti puncte cand primesti raspunsuri ci numai atunci cand dai.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Nu, primești doar când răspunzi la întrebările celorlalți.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Primeşti doar atunci când răspunzi la întrebările altora.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primeste puncte cel care raspunde si nu invers.