| Diidaa a întrebat:

Pun cam multe intrebari, dar numai ce mi-am facut cont si nu prea stiu cum pot iesi de pe el (cont). Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Bine ai venit!
În dreapta unde scrie logat "DeDeLove" te duci în jos cu mouse-ul şi dai "Logout".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În căsuța portocalie din stânga, apare jos cuvântul: "Logout".
Te pup!

| JohnnyWylde a răspuns:

Daca e vorba de contul de TPU vezi ca in stanga ai un meniu unde zice "Logat ca DeDeLove" (in cazul tau). Uita-te in meniu ca ultima optiune este Logout. De acolo iesi.