| mikyloveyou a întrebat:

sunt noua pe acest site. Pana acum am auzit lucruri bune despre el si curioasa cum sunt mi-am facut si eu cont big grin. Am observat ca la multe intrebari se promite fundita pentru cei ce raspund. Si eu nu stiu ce este cu fundita aceea. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| dadasssssssss a răspuns:

Fundita este ca o multumire pentru raspunsul pe care ti l-a dat. Insa la multe intrebari se spune "dau funda" doar pentru a raspunde lumea, ca altfel era o intrebare pustie (fara raspunsuri). Unii sunt chiar disperati dupa funde, cersesc funde de parca isi intretin familia cu ele straight face Dar ma rog... funda valoreaza 100 puncte (nu prea mult) si se da raspunsului castigatorwinking

1 răspuns:
| Queensway a răspuns:

Atunci cand alegi raspunsul castigator. Ala e "fundinta", asa este numita pe TPUlaughing