| mODIN a întrebat:

'Raspunsurile remarcate de editori' par sa fie doar in zona de "Adolescenti". Doar cei ce sunt activi in zona asta au sansa sa primeasca distinctia respectiva?

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

De obicei da! Dar am vazut si la legislatie de exemplu.
insa observ ca modedele se dau tot mai rar in ultimile luni deci sansele sa aduni sa le aduni in timp util pentru achizitonarea de premii sunt aproape nule.

Răspuns utilizator avertizat
| popapopica a răspuns:

Se pare ca incurajeaza anumite teme, un anumit domeniu.
Mie mi se pare ca tot "staff-ul" TPU s-a schimbat si odata cu el si politica site-ului. Oricum, nu in bine.