| MorganaM a întrebat:

Intrebari remarcate de editori - cum sta treaba mai exact?
Editorii se uita peste toate intrebarile postate aici si decid daca premiaza sau nu vreaun raspuns? Sau se uita peste intrebari random?

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Depinde.In special poti primi moneda de la un editor la sectiunea medicina.Acolo se dau cele mai multe. oricum raspunsul trebuie sa fie unul destul de bun care sa nu plictiseasca si sa incurce pe celalalt.(oricum pana ai putea strange atatea monede sa-ti iei ceva de acolo se va mai schimba site-ul)

| MorganaM explică (pentru Samariteanul):

Inteleg... deci nu prea isi au rostul atunci sad

| Samariteanul a răspuns (pentru MorganaM):

Ei,daca dai foarte bune raspunsuri pe o perioada de timp vei primi si tu, dar va trebui sa ai rabdare

| MorganaM explică (pentru Samariteanul):

Inteleg...
mersi kiss

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se uita cu coada ochiului la 1 din 1000 de raspunsuri