| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am observat ca intrebarile de la "categoria muzica" nu apar pe prima pagina si as vrea sa va intreb de ce nu apar pe prima pagina? Si ce categorii nu apar pe prima pagina?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, asa e, intrebarile din unele categorii nu apar pe prima pagina, dar care sunt acele categorii, iti pot spune doar adminii. Trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact si intreba-i pe ei! Din cate am observat pana acum, intrebarile de la "Comics" si "Conversatii" nu apar pe prima pagina sau apar doar unele dintre ele (foarte rar).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu apar pe prima pagina deoarece intrebarile de pe prima pagina sunt puse la categoria " Conversatie" pentru a pute fii citite de noii utilizatori TPU. Funda?