| artur99 a întrebat:

De ce întrebările mele nu apar pe prima pagină?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pentru ca pe prima pagina apar in general intrebari care pot fi de folos mai multor persoane, ori daca intrebarile tale sunt mai mult reclame zi mersi ca au aparut oricum si nu au fost blocate ca spamwinking

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ba apar happy

| Deni0919 a răspuns:

Asta a aparut! ♥ laughing

| Roxin a răspuns:

Uite ca tocmai a aparutlaughingFunda?

| Dreamer12345 a răspuns:

Poate nu selectezi categoria.happy Funda?

| artur99 explică (pentru Dreamer12345):

Dacă nu ași selecta categoria nu m-ar lăsa nici să o trimit!

| xByBySooR123 a răspuns:

Pentru ca poate se pun multe intrebari in acea zi in care vrei sa pui si tu iar alti le pun mai repede decat tine, si de aceea nu apare pe prima pagina