| Kampion a întrebat:

Sall all! Am o intrebare, am mai vazut ca unii anonimi pot posta intrebari si raspunsuri si am citit pe TPU ca nu se mai posteaza intrebari si raspunsuri anonime. Credeti ca tasteaza dupa mobil sau de pe calculator? Scuzati categoria,

Răspuns Câştigător
| Oița007 a răspuns:

Contul respectiv a fost sters sau tipul respectiv si a sters intrebarea sau raspunsul ramanand "anonim ".

10 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Raspunsurile sau intrebarile cu "anonim"sunt sterse! Eu asa stiu...happy

| Kampion explică (pentru gingergirl1):

Nu sunt chiar sterse, am mai vazut raspunsuri anonime din 2011 2010 si acum, cred ca le pune dupa mobil.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Cred ca e si de pe mobil si de pe calculator.cred ca este posibil ca intrebarile sa fie postate si dupa o zi sau doua zile sa fie sterse saumai e posibil ca intrebarile puse de anonimi sa fie acceptate de site pentru a avea vizitatori cat mai multi, asta e parerea mea happy

| Kampion explică (pentru GaBrIeLa1994):

Multumesc! Poti sa ma ajjuti si la intrebarea asta si iti dau ufnda la 2 raspunsuri;) http://www.tpu.ro/......arata-cum/

| zdrangoi a răspuns:

Sunt inregistrati cu nickname "Anonim" exact cum esti tu cu "Kampion".
Altfel nu se pot posta.

| Kampion explică (pentru zdrangoi):

Ai dreptate, sunt ca si mine, dar se vede ca mai sunt si anonimi adevarati, dovada ca nu poti apasa pe numele lor.

| zdrangoi a răspuns (pentru Kampion):

Se poate, nu te contrazic, nu mi s-a intamplat pana acum.

| Kampion explică (pentru zdrangoi):

Nici mie, da intrebarile cu anonim sunt postate de mult, cred ca in ani 2012 TPU a desfintat acordul anonimilor, de-a posta intrebari si raspunsuri.

| Kampion explică (pentru Oița007):

Multumesc Oita, mi-ai fost de ajutor, poti sa raspunzi la urmatoru meu raspuns si vei primi a doua funda, casa-l vezi du-te la categorii si cauta Jocuri+pc online.

| Oița007 a răspuns:

In locul lui "sau " trebuia pusa o virgula laughing Scuze.