| Tourniquet a întrebat:

De la un timp ne-au invadat asa zisii,, anonimi ". sad

De ce nu isi fac si ei cont? De ce unii utilizatori se pun 'anonimi' ca sa puna o intrebare sau raspuns stupid/a? De ce, de ce, de ce?

Voi nu va-ti saturat de ei?

Ne invadeaza rolling eyes. Nu mai ai loc la o intrebare ca sunt " mii " de raspunsuri anonime. of rolling eyes. as vrea sa se scoata aceasta sectiune cu "raspunde anonim" at wits' end.

Voi ce credeti? happy

Răspuns Câştigător
| DildăuPaispe a răspuns:

Da si eu m-am saturat de ei. O frate! Da' de ce nu-si fac si ei cont? Poate n-au Email, asta asi intelege, dar aia care pun raspunsuri idioate si jignitoare si care pun intrebari fara rost cum ar fi:Cat fac 1+1? astea ma enerveaza la culme! Da zau, chiar atata nesimtire? Ai dreptate soro, si eu m-am saturat!

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu mi se pare normal să'ţi faci cont doar pentru o întrebare.Sunt unii care probabil sunt foşti utilizatori care fac puţin mişto cu întrebările şi răspunsurile aiurea. Uită'te pe blogul TPU şi o să vezi ca de acum înainte întrebările şi răspunsurile anonime sunt moderate deci o să se mai rărească întrebările stupide. În plus ai opţiunea de a raporta o întrebare sau în răspuns şi aceasta va fi ştearsă. Aşa că ştii ce ai de făcut cănd vezi că ceva nu e la locul lui big grin

| juniper a răspuns:

Pentru ca unii vor sa posteze intrebari stupide si sa raspunda jignitor fara sa fie suspendati.

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Sunt de acord si am mai observat un lucru intra la tine pe profil cauta cea mai veche intrebare a ta laughing si da raspuns de genu : "esti fraier". Si eu m-am saturat de ei, daca chiar vor sa dea ajutor sa isi faca un cont, iar cei care raspund cu niste tampeni ar fi bine sa stie ca acest site este cat de cat serios, poate chiar mai multe decat se asteapta ei.

| Raven a răspuns:

Ai vazut asta? Lasa acolo un comentariu, are poate mai multe sanse de a fi vazut, luat in seama, etc http://www.TPU.ro/blog/?p=1215

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cont dar am scris anonim numai ca sa te enrvez devil big grin

| stefy3lol a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai facut special din cauza intrebarii laughing))