| Silviu17 a întrebat:

am o problema nu stiu cum sa-mi citesc mesajele pe TPU ma ajuta cineva? Funda...

Răspuns Câştigător
| diamar a răspuns:

Intri pe mesaje(in partea portocalie, stanga) si unde iti apar ii dai pe citeste mesajul comple(scrie in paranteza)
Funda?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai, in stanga paginii, o lista. Al patrulea rand e cu mesaje. Dai click pe el si apoi, la mesaj, pe primul rand, ai o paranteza in care scrie "citeste mesajul complet". Dai click pe ea si se deschide tot mesajul.

| HabarNuStiu a răspuns:

In partea stanga sub '' pune intrebarea ta aici '' ai o lista :
vizualizare profil
editare date logare
editare profil
MESAJE
intrebarile mele
raspunsurile mele
intrebari favorite
prieteni
notificari
logout

| 4ever_5725 a răspuns:

Dai unde scrie mesaje si dupa tile da pe toate vezi care nu l-ai citit si dai clik pe care trebuie sal citesti

| Iuliana_2558 a răspuns:

Vezi ca ai in stanga ecranului, sub TPU, undeva scrie 'Logat ca Silviu', da acolo, apoi undeva, mai jos, scrie 'Mesaje' happy