| Niklauss a întrebat:

Cum se poate deveni Expert TPU sau Userul Anului? Ca is curios de mult timp si tot am uitat sa pun intrebarea. primul raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| Bloopies a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai multe raspunsuri castigatoare!

O zi buna!

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Trebuie sa fii foarte activ, sa ai raspnsuri castigatoare/bune/inteligente.
Si esti si votat de alti utilizatori...
*-*

| alexs99 a răspuns:

Pentru a deveni expert trebuie sa ai cel putin 500 de raspunsuri dintre care 10% castigatoare si 4 luni vechime, iar pentru a deveni user-ul anului trebuie sa fii votat de ceilalti utilizatori.

| LeMousiqe a răspuns:

Sa raspunzo la multe intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o conditie teoretica:minim 500 de raspunsuri din care cel putin 10% castigatoare.Dar conteaza calitatea raspunsurilor.Numai adminii pot hotara cine poate deveni expert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Citeşte regulamentul şi nu mai ameninţaţi cu fundiţa aia atât.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41
Te pup!

| ๖ClaSSic a răspuns:

Daca vrei sa devii expert TPU trebuie sa raspunzi la minim 500 de intrebari ( raspunsuri acceptabile, dintre care 10 % sa fie castigatoare), sa ai 4 luni vechime. Conteaza foarte mult sa nu incalci regulamentul (http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41). Pentru a fi Userul Anului trebuie sa fii votat.