| TheWildKemzz a întrebat:

imi puteti zice si mie site-uri de glume, sau poezii cu glume, cum ar fi una inspirata de la Somnoroase pasarele, am gasit: Somnoroase profesoare pe la clase se aduna, dorm si ele sub catreda noapte buna! sa imi scrieti site-uri cu glume, bancuri ori poezii de genul asta, orice vreti voi...multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Care parte din "Totul despre TPU" n-ai înțeles? E deja a treia întrebare pe care o postezi la o categorie total nepotrivită.
Aici se discută numai despre problemele legate de TPU, atât.
Respectă, te rog, regulamentul!
Mulțumesc.

| danadanuta99 a răspuns:

Vezi aici http://www.bancuri-glume.org un site de glume