| Alex1 a întrebat:

.. vreau sa va pun o intrebare de ce la cele mai multe dintre initerbarile mele nau primit raspuns... funda

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din câte văd, dintre toate întrebările tale doar 3 n-au primit un răspuns. Iar nu l-au primit, probabil, pentru că n-au fost citite de cineva cu experienţă în domeniu. Trebuie să ai răbdare, şi în timp poate ţi se va răspunde. Succes! Numai bine!

| MenInShadow a răspuns:

Buna, si eu am avut problema asta. Depinde de intrebare, si alege categoria buna, si daca nu rasp cineva, pune si tu de mai multe ori intrebarea pana rasp cinevahappy funda?:X

| Bezea a răspuns:

Depinde acum, daca vrei mai multe raspunsuri cred ca cel mai eficient ar fi sa-ti pui un avatar cu o fata si un nickname de fata dar cel mai probabil nu ai primit raspunsuri pentru ca cei care stiau sa raspunda nu au citit intrebarile tale.

| Alex1 explică:

Help lzzzzzzzzzz

| HelpMeNow a răspuns:

Poate pentru ca nu stia nimeni raspunsul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu stiau ceilalti raspunsulthinking

| St3fa a răspuns:

Sunt prea complicate sau au raspunsul greu de gasit!

| Cineva_1522 a răspuns:

Pentru ca nici u la randul tau nu raspunzi la alte intrebari...raspunde la cat mai multe intrebari.si vei vedea ca si intrebarile tale vor gasi un raspunshappy ceaowinking

| partygirlcool a răspuns:

Poate nu erau oameni pe TPU, poate au ost multe intrebari si ata a fost pe la sfarsitul paginii iar pers care erau atunci nu sau uitat decat pe la primele sau lumea nu are un raspuns la intrebarile respective.

| Horanhugsme a răspuns:

Pentru ca unii nu stiu sa raspunda la intrebarile tale! fundita?

| Andreea_1567 a răspuns:

Poate pentru ca pui niste intrebari la care nimeni nu stie rasp. sau poate ca raspunsurile nu apar...si mie mi s-a intamplat sa nu-mi apara unele rasp pe care le-am dat