| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o intrebare tot depsre TPU. Imi apare la raspunsuri primite un patrat verde in care scrie nou. dar am citit toate raspunsurile si am dat si fundele. ce se intampla?

Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| kate68 a răspuns:

Nici eu nu stiu, dar stiu sigur ca acel "Nou" apare deoarece este optiune nouawinking, a aparut de curand, dar nu arata raspunsurile primite la intrebarile recente

3 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Stiu eu ce se intampla si nu trebuie sa-ti faci probleme scrie nou doar pentru ca chestia asta sa vezi cine ti-a raspuns la intrebari ii noua de aia scrie nu ca ai fi primit alt mesaj happy fundita puppy dog eyes

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Asa imi apare si mie...dar nu am nimica "nou" laughing

| florinmare89 a răspuns:

Apare finca e nou pe TPU