| HalimAerdan a întrebat:

Salut cine poata sa imi spuna unde sa vad raspunsurile primite d la TPU.imi apare in notificari dar nu pot sa le vad ..cine imi spune? Dar nu sa rasp la intrebare ..asta sa scrie tot ca o intrebare. va multumesc

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi da click pe acea notificare şi te redirecţionează acolo unde ţi s-a răspuns.
Dacă, încă, NU apare răspunsul, încerci mai târziu :)

Sau poţi intra în secţiunea "Raspunsuri primite" din grila portocalie/stânga, ori direct la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/user-notifications/

Dacă răspunsurile sunt la întrebări puse de tine, atunci poţi intra în secţiunea "Intrebarile mele" din grila portocalie/stânga ( şi verifici întrebările ), ori direct la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/questions/

Toate cele bune.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De obicei, la notificări. Doar că ele, uneori, apar cu întârziere. Răspunsurile primite le găsești și pe coloana din stânga, unde e menționat "Răspunsuri primite". Totodată, le poți vizualiza și deschizând întrebările tale (aceeași coloană, poziționată în partea stângă a monitorului, la "Întrebările mele"). Dacă vezi că nu apar nicicum, nici măcar peste un timp, atunci cel care a postat răspunsul, l-a eliminat între timp, deci l-a șters. Deși, nu prea cred. Mai degrabă, e vorba de întârziere.