| Safire17 a întrebat:

Am o nelamurire! Acum vreo 2 saptamani am trimis o cerere de prietenie la un utilizator care nu a mai intrat din 9 septembrie 2011.Si acum il am la prieteni. Tin sa mentin ca nu mi-a scris direct "Prietenul a fost adaugat" sau cum scrie cand un utilizator are setat sa accepte automat orice utilizator care vrea sa ii devina prieten. Nu am primit nici mail sau ceva de genul si cand ii dau la vizualizare profil (profilul meu) nici nu imi apare pe prima pegina la prieteni, doar cand ii dau "vezi toti prietenii". Acum intrebarea mea este: Oare il am la prieteni sau il am acolo doar pentru ca i'am trimis cererea de prietenie? Multumesc, funda celui mai bun raspuns, restul vor primi voturi!

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Il ai la prieteni pentru ca debea i-ai trimis cererea de prietenie iar atunci cand va accepta, o sa-ti vina si email.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e o chestie de la site. Aşa am şi eu, nişte utilizatori cărora le-am trimis cerere dar nu au aprobat-o niciodată. Îţi apar acolo, din profil, de la ''vezi toţi prietenii'' (presupun că ai peste 50 în listă), dar nu îţi arată dacă te uiţi de sub întrebări favorite, adică aici: http://www.TPU.ro/prieteni

| raluuu10 a răspuns:

Nu,dar ar trebui sa scrie...numele lui de facebook si jos in asteptare.