| Yoyoooo a întrebat:

Am trimis unui utilizator TPU cerere de prietenie acum cateva saptamani si nu a acceptat/refuzat inca, dar in acest timp s-a logat pe TPU.Nu am primit e-mail cum ca ar fi refuzat sau acceptat.Este posibil sa nu fi primit cererea?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

A primit-o, dar inca nu s-a hotarat, daca s-o accepte sau s-o refuze. Am observat, ca exista multi utilizatori, care au sute/mii de cereri, dar nu accepta decat 2-3 sau niciuna. Dar nici nu le refuza, probabil, ca sa nu supere pe nimeni.
Incearca sa-l convingi printr-un mesaj privat. Succes!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@unknown123, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Invitația a ajuns la acea persoană, dar pur și simplu a șters mesajul fără să-ți dea accept sau refuz.
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Trimite-i un mesaj şi spune-i să intre la ''Prieteni''. Când dă click acolo îi va apărea că i-ai trimis cerere, probabil până acum nu a văzut.

| Ingerash a răspuns:

Da mai trimitei odata invitatia

| Yoyoooo explică:

Am reincercat sa trimit si nu am putut, deoarece cererea fusese deja trimisa. Ce as putea face ca sa devenim prieteni?

| Yoyoooo explică:

Multumesc tuturor.