| betsy a întrebat:

Am pus de curand o intrebare pe TPU, insa in acel moment erau foarte multi utilizatori logati, asa ca au fost postate mai multe intrebari noi si intrebarea mea a disparut de la "Intrebari recente" intr-un timp foarte scurt. De aceea nu am primit niciun raspuns. Am dreptul sa repet intrebarea?

Multumesc!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, poți s-o repeți, mai ales dacă n-ai primit răspunsuri satisfăcătoare. Însă preferabil să n-o faci în aceeași zi sau la aceeași categorie. Dar dacă e o urgență, da-i bătaie!
Succes!

| betsy explică (pentru NOname):

Multumesc mult!

| NOname a răspuns (pentru betsy):

N-ai pentru ce. O zi frumoasă!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce a dispărut?
Nu cumva a fost raportată și nu mai există fizic pe site?
Mai postezi o dată întrebarea dar vezi aici, înainte: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.