| MarvK a întrebat:

Salut, am raspuns la TOATE intrebarile la oracol, si? Care e faza? Funda cine imi explica si mie care-i treaba cu oracolul asta.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Oracolul este aici pentru a atrage oamenii. De asemenea, e un instrument foarte util de a vedea cu cine te potrivesti cel mai mult, ai sus "Potrivire cu prietenii". De asemenea daca vrei sa vezi in ce fel gandeste un utilizator de pe TPU, poti sa ii studiezi oracolul, care cel putin teoretic, este sincer. Asta pentru cine nu blocheaza oracolul. Iar in ultima vreme se dau si premii pentru cei care raspund intrebarilor din oracol, acum suntem in mijlocul celui de-al doilea concurs.
Ca sa nu mai spun ca poate fi un interesant instrument de sondare a opiniei publice : Nestea sau Lipton? Astea doua firme ar fi platit o groaza de bani ca sa faca un sondaj pe 5000 de oameni, dar aici cred ca e gratis.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mai câstigi ceva puncte care se aduna la punctajul general sau:
http://www.tpu.ro/blog/?p=4049

| alexs99 a răspuns:

Prin raspunsurile din oracol obtii puncte ce te ajuta sa urci in clasamentul TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o faza, participi la concursurile de pe site.

| Morphines a răspuns:

Pai raspunzand la toate intrebarile ai castiga cateva mii de puncte care iti vor aparea la profil in cateva ore de la completare!winking

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

-castigi puncte
-oamenii pot vedea cum gandesti

| SupradozaDeViise a răspuns:

Pai tu completezi intrebarile si oamenii de pe TPU cand se duc la tine pe profil pot sa intre in oracolul tau si sa vada ce ai raspuns la intrebari. Funda? :3