| comsacodrut a întrebat:

Daca am raspuns la toate intrebarile de la oracol ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Nicu47 a răspuns:

Salut,pai iti va zice c ai raspuns la toate intrebarile si iti va zice cu cine te potrivesti din lista ta de prieteniwinking

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poti intra in posesia unui premiu care este pus in joc, maine se va afla castigatorul/acumulezi puncte care iti sut adaugate celor de la profilul tau.
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Iti va spune cu ce prieteni te potrivesti, in unele cazuri castigi premi!

| CorneliaC a răspuns:

Daca afli zi-mi si mie

| NickName01 a răspuns:

Inseamna ca ti-ai pierdut mult timp degeaba;

| NickName01 a răspuns:

Oracolul e facut pentru distractie, dar si pentru a rula reclamele TPU...
Ajutam financiar siteul happy