| DjDkill a întrebat:

ce fac cu punctele de la oracol? Vreau un raspunds detaliat.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu faci nimic. Se adauga la punctele din raspunsuri si totalul te situeaza in clasamentul utilizatorilor TPU (rank).

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......col-funda/

| Skylerx a răspuns:

Punctele de la oracol se acumuleaza la punctajul total.

| Musique a răspuns:

Le dai pe alune.

| onasis1961 a răspuns:

Tu personal nu faci nimic cu ele.Se adaugă la punctajul general.Atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.Ti se vor adauga la punctajul total si te ajuta in clasament.

| GiAnca a răspuns:

Daca NOname a postat linkul acela uita-te la raspunsul castigator de acolo ca sa nu mai fiu nevoita sa scriu de doua ori. laughing
Poate intelegi si tu de la mine.

| kiv1990 a răspuns:

Nimic, ele se aduna la celelalte si cresti in top