| anonymousxD a întrebat:

Vreau idei de poze artistice...
FUNDA PTR CEL MAI BUN RASPUNDShappy

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Http://www.christina-one.blogspot.com/
eu ador acest blog. pozele si efectele totodata sunt uimitoare.nu sunt gtreu de reprodus, daca ai putina imaginatie si inspiratie.
de asemenea am gasit o multime de fotografii sau idei de fotografii aici http://www.dolliecrave.com/page-graphics28.php
ideea cu pozele artisticeeste sa pui in evidenta lucruri simple,banale, sau in cazul fotografiilor cu oameni, calitatile si punctele forte ale acelei perosane.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oanaoany a răspuns:

Ceva la geam alb negru cu hipurile asteptai pecineva
fosrmand cu prietenele tare o stea din piciorule sau din degetele de la maini

| anonymousxD explică:

Multumesc ff mult :*
dupa cum stiti doar la o persoana pot da funda dar la ceilalti o sa dau vot la raspuns :*