| genTlemeNNN a întrebat:

Azi am vazut ca in contul meu TPU cand raspund la intrebari nu mai imi apare in ce loc sunt (clasament) spre castigarea tricoului tpu.De Ce? Argumentati si spuneti-mi cum as putea sa imi apara din nou clasamentul.

P.S. De cateva zile este asa deci nu poate fi o eroare, iar maine sa se reactualizeze.

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Nu-ti mai apare pe ce pozitie din clasament pentru ca ai fost descalificat din acest concurs pe un termen de o luna.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil ai fost descalificat, pentru că ai dat multe răspunsuri irelevante/de proastă calitate, doar de dragul tricoului. Aşa păţesc cei care spam-eaza site-ul cu răspunsuri inutile.

| CautNume a răspuns:

Nu conteaza daca esti junior sau senior.

Probabil tu ai fost descalificat din cauza raspunsurile care erau date numai pentru tricou.

| LeMousiqe a răspuns:

Probabil,ai fost descalificat!