| feraryyy78 a întrebat:

nu pot sa o numesc problema, dar nu ma ajutati cu ceva? De fiecare data cand raspund la o intrebare imi apare o pagina pe care sa raspund daca intrebarea este corecta si inca vreo trei din-astea. Imi poate spune vreun utilizator cu experienta ce as putea sa fac, pentru ca m-am saturat sa tot imi apara acea chestie, aaa si nuci nu imi vad locul in clasament.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu trebuie sa te enervezi.Asa e la toti.E un fel de mic chestionar daca persoana care a pus intrebarea a pus-o la cateogoria corecta, cat de bine a scris, si imi e inca ceva.Pana nu raspunzi nu ti se publica raspunsul.Pa,pa

| feraryyy78 explică (pentru Pufoshenia):

Ok, multumesc, dar cat va dura asta?
Si nici nu mai apar in top dupa ce raspund la intrebare, iar cineva mi-a spus ca s-ar putea sa fiu suspendat sau ceva de genul.

| Pufoshenia a răspuns (pentru feraryyy78):

Bun deci sa iti explic.Tu cand raspunzi la o intrebare trebuie sa raspunzi la itnrebarile alea si sa dai trimitere sau ceva de genu.Raspunsul tau av fi publicat in maxim 5-10 min.Pa,pa

| feraryyy78 explică (pentru Pufoshenia):

Am priceput asta, dar cat va mai dura sa tot raspund la acele intrebari ca ma exaspereaza si dupa ce raspund la intrebare nici nu apar in top.