| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut care este prima intrebare pusa pe TPU si cum as putea sa o gasesc? intreb din curiozitate chiar as vrea sa stiu.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/utilizator/zfzo
Acest user a postat chiar pe 25 noiembrie 2008!
O zi buna:)

4 răspunsuri:
| MissADEEL a răspuns:

Te duci la fiecare categorie. Apeși pe săgeată pentru a vedea a doua pagină de întrebări pe categoria respectivă. Sus, în bara de link, o să îți apară numărul 2. Ștergi numărul și scrii altul imens, de genul „99999999". O să te ducă pe ultima pagină.
Dacă dai click pe prima întrebare (deci cea mai de jos pe pagină), o să îți apară o dată în dreapta (la fel ca la orice întrebare, de altfel).
Îți dai seama care a fost prima după data la care a fost pusă. Ca ajutor în săpăturile tale, te uiți și la orele răspunsurilor.

| Doarunaltutilizator explică (pentru MissADEEL):

Mersi.

| Doarunaltutilizator explică (pentru alexandrualind):

Mersi si tie.