| Floorena a întrebat:

cine are un cont TPU cu adresa de email confirmata? Mi-l puteti da si mie printr-un mesaj privat? Dau funda si vot! Va rog mult!kiss

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o intrebare foarte cretina. Adica tu te astepti sa-ti raspunda chiar si pe privat utilizatori cu miile, sa-ti dezvaluie cate conturi mai au pe TPU? Ciudat... oare cati au vrut sa te "ajute" cu asta?

Nu poti sa-ti faci tu alt cont in care sa confirmi adresa email si sa-l folosesti apoi?