| Valentin66654433445689997654321 a întrebat:

Salut! Cum găsesc răspunsurile la o întrebare pe care eu am pus-o pe TPU de pe telefon?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intri in contul tau si iti vezi toate intrebarile. Nu ai prea multe, oricum.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sus in dreapta ai 3 linii orizontale. Apesi pe ele si se deschide un meniu, o bara derulanta.
Jos apare profilul tau: Valentin66654433445689997654321 si in dreapta apare un triunghi care trebuie sa fie cu varful in jos. Apesi pe acel nume si se va deschide un alt meniu care are si "butonul radio" (asa se numesc acelea) cu un semnul intrebarii alb intr-un cerc umplut cu negru scrisul "Intrebarile mele". Apesi apoi pe acel buton si-ti vor apare intrebarile ce le-ai pus.

| Violleta2022 a răspuns:

Intri in contul tau si-ti vezi toate intrebarile pe care le-ai postat pe TPU:

https://www.tpu.ro/utilizator/aawbaz/intrebari/

| Violleta2022 a răspuns:

Asta era intrebarea ta, asa-i?

https://www.tpu.ro/......cat-lucru/