| alice_2151 a întrebat:

Sunt cam noua si nu prea reusesc sa gasesc raspunsurile la o intrebare. M-am descurcat mai inainte dar acum nu par a reusi! Help pls!

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Vezi in partea stanga este "Intrebarile mele!" dai click si iti apar intrebarile si dai click pe intrebarea dorita si vezi intrebarile! Sau vezi ca vei primii un e-mail cu " Xulescu a raspuns la intrebarea ta! "

1 răspuns:
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Si cum ai sa gasestiraspunsurile la intrebarea asta?
pai logheaza-te si dai la intrebarile mele... dupa aia apeshi pe intrebare si ai sa vezi rasp