| anonim_4396 a întrebat:

cum ma scap de contul asta?, vreau sa il sterg de tot! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Poti sa il stergi incalcand regulile de baza dar mai elegant ar fi sa trimiti cateva mail-uri staff-ului/adminilor de la TPU! Bafta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi! dar am gasit eu cum pot sa il sterg, de aici se sterge! http://www.tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum urmeaza sa astept confirmarea despre stergerea contului waiting

| kbej a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact scrie acolo cum imi sterg contul sau vezi tu!