| DenisIonut01 a întrebat:

Cum pot sa il raportez pe un user numit "gay"? raspunde urat si nefolositor la multi utilizatorii!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scrie un mesaj din CONTACT si aduci la cunostinta administratorului situatia, dand link-ul intrebarilor la care respectivul nu a respectat regulile. Numai bine!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Raportare >>bifezi casuta "continut obsen/ilegal" aflata sub raspunsul respectiv, scrii apoi motivul raportarii( de ex: raspuns ofensator) dupa care dai click pe casuta "raporteaza".
Daca doresti sa acorzi un calificativ unui raspuns (folositor, nefolositor, amuzant, inteligent, stupid) poti vota acel raspuns dand click pe bifa aflata in dreptul acestor calificative. Numai bine!

| emima a răspuns:

Jos langa intrebare este continut obscen irelevant spam dai la obscen si dai raporteaza

| DenisIonut01 explică:

Alessia ce ai zis u am facut la cateva din raspunsurile lui dar nu pot sa intru la toate ca el oricum mai posteaza am dat funda la ioan deoarece aia nu am stiut multumesc amandurora happy l-am raportat pe ala care face misco aiurea.