| anonim_4396 a întrebat:

Cum raportez un user care imi da nefolositor si eronat peste tot fara alt motiv decat o cearta de acum cateva zile? laughing E vorba de sierra.

Mai si comenteaza total aiurea, doar de ciuda.
https://imgur.com/a/kNIoT8b

21 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Look who's talking - cum poți să fii atât de nerușinată? Nu-ți recunoști opera?

https://imgur.com/a/JnZOvdB

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Alea au venit ca raspuns la o serie de nefolositor si eronat pe care mi le-ai dat din senin azi dimineata la intrebari la care nu aveai nicio treaba laughing.
Nici atat n-ai inteles, nu-i asa?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Ma uimeste cata ciuda poti sa ai in tine doar pentru ca i-am luat apararea supeideceapa intr-o cearta pornita pe motivul ca ai lasat un comentariu inutil. laughing Asuma-ti comentariul si treci peste.

| AlexDarius3 a răspuns (pentru sierra1):

Băiatu', băiatu', tu eşti fată?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Loool, v ati intrecut in voturi aiurea?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu, eu i-am dat pe merit laughing. Ea m-a votat/comentat aiurea.

Intreb ceva despre Facebook.
Raspunsul ei: intrebre inutila.

Daca nu stie ea sa raspunda inseamna ca e inutila? laughing

A facut asta la mai multe intrebari de-ale mele.

| teo530 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred că te place şi ăsta e felul ei de a te aprecialaughinglaughinglaughing.

| anonim_4396 explică (pentru teo530):

Prea tarziu, i-am dat ignor laughing.
O astept sa-mi cante serenade de pe alt cont.

| teo530 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| LPCTSTR a răspuns:

Draga/dragul meu,
Poți bloca utilizatorul respectiv.
Pentru raportări abuzive recomand aducerea la cunoștință moderatorilor TPU la Contact TPU (https://www.tpu.ro/contact ) sau printr-un mesaj paginii lor de TPU (www.tpu.ro/utilizator/tpu ).

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Am blocat-o, dar nu vreau sa scape asa frumos laughing
Mersi.

| teo530 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai. Raporteaz-o, am raportat-o şi eu atunci, sunt sigur că au mai raportat-o şi alţii şi poate va primi ea o suspendare de o săptămână.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor

| teo530 a răspuns:

Sierra1 e genul de utilizator care când răspunde prost nu recunoaşte şi te căpiază cu comentariile şi evalvările ei (ne şi er). M-am certat şi eu cu ea, i-am evaluat pe drept 2 răspunsuri ne şi er iar mai târziu îmi evaluează ea 4 pe nedrept ne şi er după care ignor. Evaluează-i şi tu ei câte vrei ne şi er (dar pe drept) şi apoi ignor-o ca să nu aibă timp să te evalueze şi ea. O poţi raporta adminului pentru raportări abuzive pe nedrept dar nu ştiu ce rezolvi pentru că şi eu am raportat-o dar nu cred că i-au făcut ceva.

| anonim_4396 explică (pentru teo530):

Nu mi-ar fi pasat de voturile ei daca nu mi-ar fi comentat aiurea, comentarii aberante si neargumentate, doar asa, sa caute nod in papura. Nu suport genul asta de oameni care nu sunt in stare sa accepte ca au gresit si sa-si vada de viata.

| AlexDarius3 a răspuns (pentru teo530):

E fată mă?

| teo530 a răspuns (pentru AlexDarius3):

Sierra1 e fată. Ai mai auzit tu un băiat pe nume sierra?

| AlexDarius3 a răspuns (pentru teo530):

Nu, dar nici fete nu am auzit.

| AlexDarius3 a răspuns (pentru teo530):

I-a stai că îl întreb.

| teo530 a răspuns (pentru AlexDarius3):

Eu da.

| AlexDarius3 a răspuns:

Îl adaugi la utilizatori ignorați mai bine. Du-te pe profilul lui şi dă pe ignoră utilizator și nu va putea să îți mai răspundă sau să îți evalueze răspunsurile, așa am făcut eu cu utilizatoarea Noname că îmi tot dădea nefolositor + eronat laughing.