| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa schimb adresa de email pe care primesc mail-urile de la TPU? Am incercat la editare date logare dar adresa de email curenta nu poate fi schimbata.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca ai trecut si parola unde scrie "Introdu si parola contului tau pentru validare(*)" si nu te anunta ca sa confirmi noua ta adresa (valida) atunci scrie adminilor la Contact.
http://www.tpu.ro/contact

| Ashadow a răspuns (pentru evenso):

Am reusit.Multumesc de ajutor.

| evenso a răspuns (pentru Ashadow):

Cu placere.
Ma bucur ca ai reusit.

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru evenso):

Eu nu

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dupa ce ai trecut noua ta adresa de email ai dat click pe "Modifica"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Dai click pe "Modifică".
Te pup!

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dat, multumesc de raspuns