| cristitipu a întrebat:

Cum vi se pare noul buton "Raspunsuri primite"?

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mulţi s-au plâns că îşi accesează mail-ul extrem de rar şi n-au cum să vadă notificările la timp sau nu vor că mail-ul lor să fie supraîncărcat (din diverse motive), deci e o funcţie extrem de utilă pentru foarte mulţi dintre noi.
Mi se pare o idee grozavă.

| Apache a răspuns (pentru NOname):

Da...dar nu ar strica sa si pulseze cand cineva iti raspunde nu?

| NOname a răspuns (pentru Apache):

Apache, în timp poate va fi adăugat şi un butonaş care va semnala, când primim răspunsuri/comentarii noi. Trebuie să avem puţină răbdare. Totul e în stadiu de lucru acum şi Catalin mai întâi face strictul necesar, iar mai târziu se va apuca de detalii (citeşte răspunsurile lui pe blog. acolo explică treaba asta).
O seara faină.

| Neimportant a răspuns:

Mi se pare o idee foarte bună. Aşa putem să vedem cine a comentat la răspunsul nostru mai uşor.

| Dumnezău a răspuns:

Useless,mai bine pastrau sistemul cu @utilizator... ca asa imi dadeam un search dupa nume si mi se parea mai simplu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Da, dar sistemul ala nu prea mergea luni bune de zile. Acum ce l-au mai resuscitat. Dar, nu...sincer, e mai eficient acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Pai da, si pe vremea aia cum te mai gaseai daca erau mai multi Dumnezai sau unii iti mai poceau numele?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt asa de important incat sa-mi fie pocit numele sau sa-mi fie facute clone.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Asa ma credeam si eu, si dupa m.am trezit cu o clona din senin. Habar n-ai cine te apreciaza sau uraste pe ascuns. Cat despre nume, unul poate sa scrie dumnezeu, dumnezau, dumnezao etc. Asa ca fii mereu atent in ceea ce faci, nu trata superifical!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar uiti un lucru, Jelli.Mi se rupe de ce se intampla cu mine pe site, il pot trata si la hernie daca doresc. tongue

Janina
| Janina a răspuns:

Ne placeeeee

| carminaburana43 a răspuns:

E buna.

| yonesss a răspuns:

Mi se pare asa.noulaughing)laughing)

| elea a răspuns:

Super tare.tye?

| XDoctor a răspuns:

E foarte foarte interesant. Mult succes in continuare TPU.ro! buna intrebarea prima de genu asta credwinkinghappy!

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Chiar la asta ma uitam e super! Plus ca asa sunt mai organizate si intrebarile...asa zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteptam facilitatea asta de de luni bune de zile!
Totusi, ai un avatar tare iritant! Nu sta locului o clipa! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excelent, numai sa dispara NOU ala de acolo, ca ma tine in suspans. Acum nu mai trebuie sa stau cu ochii din 5 in 5 minute pe mail.

Răspuns utilizator avertizat