| Kozmyn96 a întrebat:

Eu folosesc netul de pe mobil ca să mă logez pe TPU. Cum dau fundă!?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Dai click pe întrebarea ta unde o să vezi mai multe răspunsuri şi în dreapta ai o panglică pe care scrie "Alege raspunsul câştigător" şi aşa dai fundă.Pa, pa

2 răspunsuri:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Se poate...in dreapta fiecarui raspuns, si daca poti sa pui intrebari sau sa raspunzi atunci trebuie sa poti sa dai si funda!

| anutza a răspuns:

La fel.
Intri pe intrebare si in dreptul raspunsurilor e o funda gri, dai click pe funda din dreptul raspunsului pe care doresti sa il alegi castigator si ea se face portocalie.