| Acier a întrebat:

Mi-am facut acum 5 minute cont pe acest site si cam am o problema.
Am lasat niste raspunsuri si inca nu imi apar, nu se vad pe pagina... nu stiu de ce.

Ps: Mi-am activat contul deja prin linkul primit pe mail.

Răspuns Câştigător
| victorbold a răspuns:

Raspunsurile o sa le vezi. asteapta sa fie aprobate de un administrator.bafta si bine ai venit in comunitatea TPU

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Răspunsurile tuturor apar de regulă cu o mică întârziere.
2. Tu, fiind un utilizator nou, trebuie să aștepți ceva mai mult, pentru că primele tale răspunsuri vor necesita o aprobare.

Succes și bine ai venit printre noi!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici pentru a înțelege mai bine funcționalitatea site-ului: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Bine ai venit printre noi.
Pa, pa.

| Anonymus314 a răspuns:

Mai dureaza un 5-10 minute pana apar.

| Senorita2000 a răspuns:

O sa le vezi dupa un timp.Bafta!

| daηă a răspuns:

Trebuie sa astepti pana iti sunt aprobate.

| Autumnfeelings a răspuns:

Bine ai venit in comunitatea TPU.Trebuie ca raspunsurile sa fie aprobate si vor aparea.Nu-ti face griji.