| Paull18 a întrebat:

Salut, mi-am pus poza la profil aici pe TPU, dar mie imi arata ca nu am poza happy ma puteti ajuta sa-mi spuneti apare vreo poza? mersi frumos.

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Da,dragul meu noi te vedem. Pozele trebuie sa fie aprobate de unul dintre admini, deci maine in jurul orei 12 o sa te vezi si tu! Esti in blugi si o bluza visinie.

| EmaS a răspuns (pentru EmaS):

Ei, ce ai facut, te-ai schimbat?laughing

| Paull18 explică (pentru EmaS):

Da big grin

| EmaS a răspuns (pentru Paull18):

OK.Iti sta bine asa.

| Paull18 explică (pentru EmaS):

Mersi happy

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Momentan poza îți apare doar la întrebări, iar pe profil va apărea mâine. Ai puțină răbdare, Paull!

| CautNume a răspuns:

Avatarul il vei vedea maine pentru ca trebuie aprobat de un administrator.

| youheart a răspuns:

Da ti se vede poza de la profil!big grin