| Floreenofficial a întrebat:

Mi-au disparut deodata cam 200 de raspunsuri,plus cateva raspunsuri castigatoare si nu stiu de ce! Nu tin evidenta de obicei,dar daca am raspuns de ce nu se valideaza?! Adica au fost validate dar au disparut,aveam 610, 000 de puncte si am pierdut peste 20, 000 intr-o saptamana.Ce credeti? Vi se intampla?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Când se face "curăţenia generală" pe site, se şterg întrebările legate de piraterie, teme şi alte încălcări de regulament şi automat cu ele se şterg şi răspunsurile.
Şi mie mi s-au şters câteva mii.
E ceva normal. Se întâmplă tuturor.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au fost șterse având la baza regulamentul site-ului (nu a fost respectat acesta din urmă, etc.).
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Saptamana trecuta au fost rezolvate problemele cu punctajul. O vreme, numerele afisate erau mai mari decat cele din realitate, dar acum s-a revenit la normal.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
au fost si probabil mai sunt defectiuni tehnice, si noi am intampinat asa ceva saptamana trecuta, cand eram in plus cand in minus, dar vad ca s-a remediat problema... daca maine la reactualizare nu iti apar raspunsurile, nu ezita si trimite un mesaj adminilor.
O seara bunahappy