| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

Buna,
Imi ziceti ce se intampla?
Acum cateva ore aveam 30 de raspunsuri castigatoare iar acum am 29 straight face

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Una dintre întrebări, la care ai răspuns, a fost ştearsă definitiv de pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaa... care i-ati furat fundita lui @xXblAcKaNgeLXx? laughing nu stiu care e faza ca si mie imi arata doar 8 raspunsuri castigatoare la punctaj, dar am 10 fundite si la activitate imi arata tot 10 raspunsuri castigatoare. thinking

| Gabriel1 a răspuns:

Probabil o intrebare a fost stearsa sau utilizatorul a fost banat.happy