| Zoe_6740 a întrebat:

Cum de am 0 puncte? Am deja 3 raspunsuri castigatoare si stiu ca la unele intrebari am raspuns prima si chestii din asteastraight face. Si nu imi arata nici un punct. Am tot dat refresh si tot nimic. Ce sa fac? Cand o sa imi arate numarul de puncte? [Sunt nouabig grin]

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o defectiune a programului tpu, care nu mai face actualizarea punctajului de cca 9 zile, la toti este asa. Se pare ca nu mai face fata traficului pe site, s-a mai intamplat asa si anul trecut dar s-a rezolvat in vreo 10 zile, sa speram ca se va rezolva si acum, oricum nu se pierde nimic. Numai bine!