| ubitzika a întrebat:

crying nu stiu ce s-a intamplat aveam multe puncte bine nu chiar ft multe eram pe locul 947 aseara si acum am 0 puncye 0 intrebari si 0 raspunsuri dar am 2 raspunsuri castigatoare ce s-a intamplat?crying((

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

E o eroare momentana.Si mie mi s-a intamplat la fel. O sa revina. De multe ori se intampla asta.Nu-ti face griji.

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hey.stai linistita!kiss
Asa se intampla mai mereu.Nu vei pierde nici un punct. Vor aparea din noubig grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Isi face refresh site-ul. O sa-ti revina punctele.

daniela
| daniela a răspuns:

Asteapta un p[ic ca o sa-si revina

| asko a răspuns:

O fi un bug de la TPU?

| crisS a răspuns:

Reactualizare happy vor reveni in cateva minute don't worry

| frida0purple a răspuns:

Se reactualizeaza punctajele happy.
O sa-ti apara la loc.

| Jonsdottir a răspuns:

Pentru ca a inceput o noua saptamana si se recalculeaza punctele...cred thinking

By Dy
Xo~Xo

| elena21 a răspuns:

Si eu am tot 0 puncte de vreo jumatate de ora, cred ca este o eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ni se intampla tuturor.Ai rabdare si totul o sa revina la normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

chiar ai nevoie de punctele astea?