| Hasz a întrebat:

Salut prieteni.Am o problema legata de tpu.Eu am 92 de raspunsuri si am raspuns saptamana asta la vreo 4, 5 intrebari.De ce nu mi-a luat in considerare raspunsurile?
P.s:M-am uitat la raspunsurile mele si le-am vazut dar nu mi le-a luat in considerare.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Profilul se reactualizeaza in fiecare 24 ora, poate a aparut o problema si doar Luni va aparea reactualizat.
Daca nici pana atunci nu se reactualizeaza trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact ca sa explici problema ta si se va rezolva.