| carhartt a întrebat:

Salutare TPU,
Am o problema, chiar legata de TPU!
Cand imi raspunde cineva la intrebarea mea, acolo scrie ca sunt 1 raspunsuri dar cand dau pe intrebare nu apare niciun raspuns, si apare mai tarziu cam peste 10 minute asa...
Si cand raspund la alte intrebari, tot asa, raspunsurile mele nu apar imediat cand dau pe Raspunde... apare peste 5-10 minute straight face
De ce nu apare instant?!

Răspuns Câştigător
| RoxX_1956 a răspuns:

Este nevoie de un timp pentru a fi procesate raspunsurile.
daca vrei sa vezi raspunsurile imediat, seteaza ca sa primesti raspunsurile prin mail.happy

3 răspunsuri:
| Roメette a răspuns:

Asa se intampla la toti.
Pentru ca sunt o groaza de utilizatori pe acest site si nu pot aparea decat in maxim 10 minutewinking Nu-ti face griji. daca vrei sa raspunzi la vreo intrebare la care nu sa mai raspuns. apasa pe " Raspunde primul" si ai acolo mai multe intrebari la care nu sa raspunswinking
PA, PA

| teodora97 a răspuns:

Da si cand raspunzi tu este la fel.nu apare instant fiindca sunt foarte multe intrebarari si raspunsuri puse in acelasi timp si trebuie sa fie verificate

| Aky_5030 a răspuns:

Da,cam 10 min. dureaza pana cand raspunsurile sunt verificate si aprobate. Funda?