| traxter a întrebat:

Sincer, intrebarile din oracol mi se par foarte stupide, adica cine cumpara ceai de la o anumita firma sau cine isi ia sapun de nu stiu care?
Pe bune acum, la unele intrebari ati putea pune mult mai multe variante, iar la cele mai multe ati putea pune un raspuns de genul : "alt ceva".
Multumesc.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ştii ce îţi scapă?
Nu eşti obligat să răspunzi.
Nu îţi place o întrebare, nu ai o variantă de răspuns? Simplu. Sari peste.

| Musique a răspuns:

Fă o plângere la @contact, noi nu putem face nimic.
Dacă nu știi ce să alegi, nu mai răspunzi.
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, eu tind să cred că se fac sondaje sau reclame mascate.

Răspuns utilizator avertizat
| zoeZoe a răspuns:

Da, dar cred ca testeaza piata sa vada cine sa-si mai faca reclama pe TPU.

| dutzaaa12 a răspuns:

Ei bine unele intrebari sunt puse pentru amuzament.acest site este pentru toate intrebarile. daca au nevoie de 1 raspuns bun? si uni pun intrebari doar pentru marirea punctajului pe TPU. oricum este dreptul lor nu?