| milkie a întrebat:

Am ajuns locul 1 in clasament pe TPU acum cateva minute.Voi primi titlul de "Campionul Zilei"? Daca da, in cat timp? Ca vreau sa ma duc la culcare. tongue

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Trebuie sa te mentii pe prima pozitie pana la miezul noptii cu cele mai multe si de calitate raspunsuri, deci, nu te lasa, insista si vei perseverawinking
De ce zic raspunsuri de calitate?
Pentru a nu fi descalificat in urma validarii tuturor raspunsurilor
O zi frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca nu apare nimic la profilul tau.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei "X" se validează în zilele următoare...

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

ÎNTÂI, trebuie ca Adminele să valideze topul pe data respectivă şi, dacă răspunsurile tale au RESPECTAT Regulamentul TPU, probabil că vei fi ales "câştigătorul" zilei respective.

Dacă vei fi VALIDAT câştigător al zilei respective, atunci vei fi contactat pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Toate cele bune.

| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa astepti pana la miezul noptii si sa te mentii pe primul loc ca sa poti castiga. bafta

| C96 a răspuns:

La sfarsitul zilei.